Aktualności

PROJEKT PLAŻA

[2015-01-12 13:00:56]

PROJEKT PLAŻA MA NA CELU PRZYGOTOWAĆ NASZE CIAŁO DO SPOTKANIA ZE SŁOŃCEM CZYLI WYJŚCIA BEZ KOMPLEKSÓW NA PLAŻĘ W BIKINI. NIE CZEKAJMY DO OSTATNIEJ CHWILI. JUŻ TERAZ JEST DOBRY CZAS ŻEBY PODJĄĆ WALKĘ ZE ZBĘDNYMI KILOGRAMAMI. SPECJALNIE DLA WAS PRZYGOTOWALIŚMY PROGRAM, W KTÓRYM SKUPIMY SIĘ NA TYCH NAJTRUDNIEJSZYCH DO SCHUDNIĘCIA CZĘŚCIACH CIAŁA JAK "BRZUCH POŚLADKI UDA". PROGRAM SKIEROWANY JEST PRZEDE WSZYSTKIM DO KOBIET ZAPRACOWANYCH KTÓRE NIE MOGĄ PRZYJŚĆ NA ZAJĘCIA WIĘCEJ NIŻ 2 RAZY W TYGODNIU. W TYM CELU PRZYGOTOWALIŚMY PARĘ ZESTAWÓW ĆWICZEŃ KTÓRE BĘDĄ ROZDAWANE NA CZWARTKOWYCH ZAJĘCIACH O GODZ.19.10 DO WYKONANIA W DOMU PODCZAS WEEKENDU ;)

więcej...

MIKOŁAJKOWA IMPREZA FITNESS & CYCLING

[2014-11-24 15:01:10]

6 GRUDNIA O GODZ. 10.00 ZAPRASZAMY NA MIKOŁAJKOWY MARATON FITNESS & CYCLING KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W STUDIO FITNESS ODESSA! SPECJALNIE DLA WAS NASI INSTRUKTORZY POPROWADZĄ WYJĄTKOWE ZAJĘCIA ZARÓWNO FITNESS JAK I CYCLING. MACIE MOŻLIWOŚC SPRAWDZENIA SIEBIE, SWOJEJ SIŁY I KONDYCJI A PRZY OKAZJI DOBRZE SIĘ BAWIĆ. OSOBY KTÓRE WYTRZYMAJĄ DO KOŃCA BĘDĄ MIELI SZANSĘ WYLOSOWAĆ NAGRODY TAKIE JAK WEJŚCIÓWKI I KARNETY DO NASZEGO KLUBU. NA ZAJĘCIA FITNESS BĘDZIE MOŻNA ZAPROSIĆ OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ ZA DARMO (osoba nie może być naszym klientem i nie dotyczy cycling). LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! ZAPRASZAMY SERDECZNIE :)

więcej...

11.11.2014 WTOREK SIŁOWNIA OTWARTA!

[2014-11-10 14:39:56]

więcej...

UWAGA NOWE CENY KARNETÓW OPEN!

[2014-10-16 14:39:52]

więcej...

CZWARTKOWA ZUMBA 25.09 ODBĘDZIE SIĘ O GODZ. 19.10

[2014-09-23 23:03:20]

więcej...

Siłownia i Studio Fitness

Odessa to miejsce tworzone z pasją, w którym atrakcyjnie spędzisz wolny czas, zadbasz o kondycję, sylwetkę, zdrowie, i dobre samopoczucie. Mamy bogatą ofertę skierowaną do każdego. W skład naszego kompleksu wchodzi siłownia, sale cardio, stretchingu, aerobiku, cycling oraz sauna.

Specjalnie dla kobiet stworzyliśmy salę do ćwiczeń wyposażoną w profesjonalny sprzęt, który używany jest w zajęciach aerobiku: stepy, piłki, bosu, sztangi, hantle, tubingi, taśmy lateksowe i inne.

W Odessie zawsze panuje miła i życzliwa atmosfera. Nieograniczony czas treningu, a także sprzyjająca treningowi oprawa muzyczna sprawiają, iż w Naszej siłowni każdy osiągnie wymarzone, doskonałe efekty. Przestrzenne i przyjazne wnętrza pomagają w odprężeniu się oraz zrelaksowaniu. Dla osób, które pierwszy raz odwiedzają Naszą siłownię, udzielamy cennych wskazówek, oraz pomagamy w wyborze odpowiednich ćwiczeń.

Proponujemy terapię dla ciała i duszy. U nas odzyskasz pewność siebie i pozytywnie nastawisz się do życia.

Oferujemy: BPU, TBC, STEP, ABS, HIIL, TRX DANCE, STRETCHING, BODY BALL, AERO BOX, POWER FIT,MULTIFITNESS, BOSU, CYCLING, ZUMBA, MUSCLE FIT SYSTEM-TRENING OBOWDOWY (SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE "OFERTA")

Uwaga! Na miejscu dostępne jest również studio paznokci.

© Copyright 2007-2015 Siłownia, Studio Fitness ODESSA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: ARK ELIT- Strony internetowe, hosting.

tel. (55)641-77-55